St. Nicholas Race

Nedelja, 2. 12. 2018

Slide background

SODELUJ

V

OSMIH

DISCIPLINAH

IN

OSVOJI

POKAL ŠD

AKTUALNA OBVESTILA 

18MT

GALERIJA SLIK

GALERIJA SLIK 18. MIKLAVŽEV TEK

 

REZULTATI

18. Miklavžev tek - odrasli na 5,3 km

18. Miklavžev tek - mladina na 1,4 km

 

EKIPNA RAZVRSTITEV

Uv.

Priimek

Ime

EKIPA

Spol

Čas

Čas ekipa

1

KLINAR

Tina

PRIJAVIM.SE

Ž

27:59,5

1:38:42

BEČAN

Timotej

PRIJAVIM.SE

M

21:06,2

1:38:42

BREGAR

Gašper

PRIJAVIM.SE

M

23:07,1

1:38:42

KOLIGAR

Mojca

PRIJAVIM.SE

Ž

26:29,0

1:38:42

2

ČELESNIK

Tamara

GAZELCE

Ž

32:19,0

1:48:52

 

OBREZA

Anže

GAZELCE

M

24:59,2

1:48:52

 

DOLINAR

Grega

GAZELCE

M

24:14,9

1:48:52

 

DOLINAR MAJDIČ

Simona

GAZELCE

Ž

27:19,0

1:48:52

3

BALOH

Janja

TUHINJSKA DOLINA

Ž

32:51,9

1:51:43

PETEK

Tomo

TUHINJSKA DOLINA

M

25:26,2

1:51:43

KOROŠEC

Rok

TUHINJSKA DOLINA

M

25:49,9

1:51:43

MALI

Nuša

TUHINJSKA DOLINA

Ž

27:35,3

1:51:43

4

DRNOVŠEK

Monja

SLO MARATON & PROGLAS

Ž

30:44,5

1:52:32

 

MRAZ

Zdenko

SLO MARATON & PROGLAS

M

26:29,3

1:52:32

 

SKUBE

Nives

SLO MARATON & PROGLAS

Ž

29:04,4

1:52:32

 

MOČNIK

Metod

SLO MARATON & PROGLAS

M

26:13,3

1:52:32

5

MEŽA

Boža

TURNI.SI

Ž

35:02,0

1:59:31

ZUPAN

Špela

TURNI.SI

Ž

31:11,5

1:59:31

VRHUNC

Matjaž

TURNI.SI

M

28:09,2

1:59:31

VIVOD

Milan

TURNI.SI

M

25:08,3

1:59:31

6

ŠKRBINC

Sašo

ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA

M

31:08,7

2:11:45

 

KUHAR

Mateja

ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA

Ž

34:46,3

2:11:45

 

MALI

Karmen

ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA

Ž

34:50,8

2:11:45

 

STRAŽAR

Matjaž

ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA

M

30:59,5

2:11:45

7

KUŠAR

Andreja

A SMO, A NISMO?

Ž

38:43,6

2:34:16

KUŠAR

Vinko

A SMO, A NISMO?

M

38:43,6

2:34:16

VRANKAR

Lojze

A SMO, A NISMO?

M

35:15,4

2:34:16

PETAČ

Jolanda

A SMO, A NISMO?

Ž

41:33,7

2:34:16

8

KITANOVIĆ

Nudžejma

TEKAČI 1107

Ž

46:08,7

2:41:06

 

GOBBO

Živa

TEKAČI 1107

Ž

42:10,8

2:41:06

 

SEČAN

Milivoj

TEKAČI 1107

M

38:58,3

2:41:06

 

KITANOVIĆ

Aleksandar

TEKAČI 1107

M

33:48,2

2:41:06

STARTNA LISTA 18. Miklavževega teka

 

Seznam po startni številki


Seznam po startni številki 

#

Priimek

Ime

Klub/Kraj

1

PODPEČAN

Ana

CALCIT BIKE TEAM

2

REHAR ZUPAN

Tia

AK VELENJE

3

PRIMOŽIČ

Matjaž

ŠKOFJA LOKA

4

PIRC

Franci

TEKAŠKI FORUM

5

RAUCH

Robert

KRANJ

6

RUČIGAJ

Zdravc

ŠD PRESERJE

7

NEMEC

Klara

SLOVENIJA

8

ZDOLŠEK

Ivan

ZALOŽE

9

KARIČ

Damir

SLOVENIJA

10

DEDIĆ

Ismet

SIJ ELEKTRODE

11

BOGATAJ

Helena

KAMNIK

12

GRČAR

Jože

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

13

BLATNIK

Davor

ROŽIČNO

14

KLEMEN BLATNIK

Ian

ROŽIČNO

15

RADOSAVLJEVIĆ

Miro

POSTOJNA

16

RADOSAVLJEVIĆ

Uroš

POSTOJNA

17

RADOSAVLJEVIĆ

Peter

POSTOJNA

18

GALIN

Bojan

ŠKD MEKINJE

19

PIVK

Miha

SOPOTNICA

20

ŽELEZNIK

Franci

ŠD ČEŠNJICE

21

ŠKRJANEC

Tatjana

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

22

MOHORIČ

Mateja

SELCA

23

FAJFER

Boris

RADEČE

24

IGLIČ

Robert

RADOMLJE

25

URBANC

Eva

ŠD DIVJI ZAJCI

26

VUKOTIČ

Dejan

ŠD DIVJI ZAJCI

27

STOPAR

Janez

KD MENGEŠ

28

HRIBOVŠEK

Vladimir

TEK.SI

29

ČARMAN

Matej

ŠKOFJA LOKA

30

CEVEC

Mirko

VEGAN.SI

31

ERŽEN

Igor

ŠKOFJA LOKA

32

HUDERNIK

Aleš

CELJE

33

LETNAR

Matjaž

ŠD DIVJI ZAJCI

34

DRNOVŠEK

Monja

SLO MARATON & PROGLAS

35

JERIČ

Robert

JUNAKI KRVAVCA

36

ŽNIDAR

Nina

TELOVADNICA JANJA

37

STOJC

Joži

TELOVADNICA JANJA

38

BALOH

Janja

TELOVADNICA JANJA

39

KANIŽAR

Meta

TELOVADNICA JANJA

40

PREŠEREN

Poldka

TELOVADNICA JANJA

41

BALOH

Mihelca

TELOVADNICA JANJA

42

PREŠEREN

Tone

TELOVADNICA JANJA

43

VIZJAK

Miljko

ZALI LOG

44

MILIČ

Marinka

ŠKD MEKINJE

45

GALIN

Rok

MODRIJAN AM

46

GRM

Ksenija

KINVITAL

47

GRM

Žan

KINVITAL

48

SINKOVIČ

David

ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA

49

PAVLOVČIČ SINKOVIČ

David

ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA

50

REMS

Anita

ŠENČUR

51

REMS

Mitja

ŠENČUR

52

BRANKOVIČ

Matej

CERKLJE

53

PERC

Veronika

ŠD AD-VENTURE.SI

54

KNEZ

Tadeja

DOB

55

GERIČ

Nataša

TELOVADNICA JANJA

56

ŠPORAR

Jožica

TELOVADNICA JANJA

57

RAJGELJ

Franci

ZARICA

58

BAJEC

Herman

ŠKD MEKINJE

59

LOŽAR KMALU KOS

Kaja

JUNIJKA 2017

60

DŽAMASTAGIČ

Senad

JESENICE

61

GORJUP

Armin

LJUBLJANA

62

TIČAR

Zlatka

ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO

63

MALI

Barbara

ZNOJILE

64

MALI

Anton

ŠKD SELA

65

ŽNIDAR

Taj

OŠ ŠMARTNO

66

KUŠAR

Andreja

A SMO, A NISMO?

67

KUŠAR

Vinko

A SMO, A NISMO?

68

DOLINAR

Jaka

ZELENICA

69

OREHEK

Jure

STEGNE

70

DOLINŠEK

Viktorija

KGT PAPEŽ KAMNIK

71

DOLINŠEK

David

KGT PAPEŽ KAMNIK

72

ROMŠAK

Nejc

POTOK V ČRNI

73

ROMŠAK

Nik

KGT PAPEŽ KAMNIK

74

RUS

Matjaž

LJUBLJANA

75

KALUDER

Saša

PRIPRAVE LJMARATON

76

KALUDER

Kristjan

GORIČICA PRI MORAVČAH

77

KALUDER

Lovro

GORIČICA PRI MORAVČAH

78

KLEMENC

Tone

ŠKD MEKINJE

79

PODGORŠEK

Ana

AK MEDVODE

80

MOHORČ

Lilijana

TRŽIČ

81

SREČNIK

Drago

GC TRŽIČ

82

VERTNIK

Ivanka

SP.BRNIK

83

JUVAN

Miha

ŠD METEK

84

JERIČ

Ajda

TELOVADNICA JANJA

85

JERIČ

Mateja

TELOVADNICA JANJA

86

SPRUK

Branka

TELOVADNICA JANJA

87

HRIBAR

Marija

TELOVADNICA JANJA

88

KANIŽAR

Mark

TELOVADNICA JANJA

89

OMAN

Tomaž

LTH AKTIV

90

ČELESNIK

Tamara

ŠKD MEKINJE

91

PULIN

Anže

VELIKI RAKITOVEC

92

MALI

Urša

ŠD ŠMARTNO

93

MALI

Irena

ŠD ŠMARTNO

94

OSOLNIK

Lejla

OŠ FRANA ALBREHTA

95

OSOLNIK

Gregor

AMBROŽ TEAM

96

STELE

Vladimir

4X4 OFF-ROAD CLUB

97

SRŠEN

Rajko

KGT PAPEŽ KAMNIK

98

ZUPANČIČ

Nasta

BEVKE

99

ZUPANČIČ

Silvo

BEVKE

100

BREZNIK

Andrej

DOB

101

KRAŠOVEC

Bogdana

TRZIN

102

RAZBORŠEK

Rok

TROJANE

103

VETRŠEK

Lovro

BREZJE - ČEMŠENIK

104

OBLAK

Janez

VRHPOLJE PRI KAMNIKU

105

OBLAK

Nina

VRHPOLJE PRI KAMNIKU

106

OBLAK

Hana

VRHPOLJE PRI KAMNIKU

107

RAZBORŠEK

Matej

JELENK

108

OITZL

Nikolaj

ZGORNJE RUTE

109

BAJDE

Matej

SENOŽETI

110

KLINAR

Tina

PRIJAVIM.SE

111

MOHORIČ

Janja

KRANJ

112

MEŽA

Boža

TURNI.SI

113

JUTERŠEK

Miha

CALCIT BIKE TEAM

114

ŽITNIK

Urban

TRŽIČ

115

BRADAČ

Irena

TK TRISPORT EXOTERM

116

PODJED

Samo

KAMNIK

117

BERLEC

Alen

NK KAMNIK

118

KMETIČ

Miran

KISOVEC

119

PODJED

Žiga

KGT PAPEŽ KAMNIK

120

VRANKAR

Zala

A SMO, A NISMO?

121

VRANKAR

Lojze

A SMO, A NISMO?

122

HRIBAR

Darko

KAMNIK

123

CEHUN

Srečko

ŠD SUHADOLE

124

PAVLIČ

Darja

ZGOŠA

125

KRAŠOVEC

Darja

TELOVADNICA JANJA

126

GROZNIK

Franci

ŠD SUHADOLE

127

ROŽMAN

Franc

OKOSLAVCI

128

JANŽEKOVIČ

Mojca

TELOVADNICA JANJA

129

JANŽEKOVIČ

Erazem

TELOVADNICA JANJA

130

POLJANŠEK

Nuša

SREDNJA VAS

131

ŠTUPAR

Ema

MOSTE

132

RAVNIHAR

Nina

VIRMAŠE

133

DOBROTINŠEK

Anita

AD ŠTAJERSKA

134

POLAJŽER

Zlatko

HROVAČA

135

MRAZ

Zdenko

PROGLAS

136

HRIBAR

Ajda

PIRŠEVO

137

HRIBAR

Tomaž

PIRŠEVO

138

HRIBAR

Matevž

PIRŠEVO

139

KEUC

Bernarda

POTOČE

140

KLADNIK

Ana

DRAŽEVNIK

141

PODBEVŠEK

Sabina

DRAŽEVNIK

142

ČERNE

Andrej

DVA OGENJČKA

143

ČERNE

David

DVA OGENJČKA

144

SOUIDI

Veronika

LJUBLJANA

145

SOUIDI

Kristina

LJUBLJANA

146

SOUIDI

Katarina

LJUBLJANA

147

MARINOVIĆ

Sara

LJUBLJANA

148

SOUIDI

Martin

LJUBLJANA

149

PETAČ

Jolanda

A SMO, A NISMO?

150

SENIČAR

Zdravko

DRAMLJE

151

SNEDEC

Franci

CANIFIT TEAM

152

BAJEC

Žiga

KAMNIK

153

BAJEC

Aljaž

KAMNIK

154

KAJZER

Maja

BIZGECI

155

KAJZER

Janez

BIZGECI

156

KVEDER

Lado

ŠKD MEKINJE

157

CERAR

Nejc

MODRI DIRKAČI RODEX

158

LUŠINA

Manja

ŠD DRAŽGOŠE

159

LUŠINA

Mitja

ŠD DRAŽGOŠE

160

MALI

Karol

GODIČ

161

ZDOVC KRALJ

Nejc

NOGOMETNI KLUB KAMNIK

162

SKVARČA

Janja

GODIČ

163

SPORN

Jakob

GODIČ

164

KLEMENC

Karel

LJUBLJANA

165

URBANC

Franci

ŠD DIVJI ZAJCI

166

REPENŠEK

Andreja

TIROSE

167

FABJAN

Tanja

PODKRAJ PRI VELENJU

168

PAPIČ

Milivoj

KD LPP

169

URH

Anton

SNOVIK

170

MIŠOV

Dragan

PODLUBNIK

171

BILBAN

Eva

TURNOVŠE

172

BILBAN

Saša

URBANI TEKAČI

173

BILBAN

Žan

TURNOVŠE

174

BOHORČ

Saša

RADOMLJE

175

BOHORČ

Miha

RADOMLJE

176

BOHORČ

Bor

RADOMLJE

177

ŠTALEC

Vladimir

AK ŽELEZNIKI

178

DEKLEVA

Lea

LJUBLJANA

179

AŠANIN

Renata

LJUBLJANA

180

LOVŠE

Vida

LJUBLJANA

181

BOŠTAJ

Jožica

ŠMARTNO V TUHINJU

182

KREFT

Tjaša

VRH NAD KRAŠNJO

183

KLEMEN

Tatjana

KAMNIK

184

KREFT

Zdravko

VRH NAD KRAŠNJO

185

AHČIN

Ažbe

LOKE

186

POTOČNIK

Uroš

ŠKD MEKINJE

187

KERN

Marko

HITRE ŽELVE KOMENDA

188

SOKLIČ

Ana

ŠENTURŠKI OKTET

189

SOKLIČ

Tomaž

ŠENTURŠKI OKTET

190

SOKLIČ

Neža

ŠENTURŠKI OKTET

191

ZUPAN

Špela

KGT PAPEŽ KAMNIK

192

RADEJ

Nika

OŠ BLANCA

193

RADEJ

Tjaša

OŠ BLANCA

194

RADEJ

Anja

OŠ BLANCA

195

ŠKRBINC

Sašo

ŠD ŠMARTNO

196

ŠKRBINC

Miran

ŠD ŠMARTNO

197

ŠKRBINC

Štefka

ŠD ŠMARTNO

198

VELENŠEK

Alenka

DMSBZT CELJE

199

OBREZ

Jelka

DMSBZT CELJE

200

STRAŠEK

Dragica

DMSBZT CELJE

201

PETELINŠEK

Jana

ŠD RADOST

202

BRODAR

Toni

 KŠD PEČE

203

DACAR

Darja

TOPOLE

204

ŠVIGEL

Klavdija

VRHNIKA

205

BERLEC

Barbara

DOBENO

206

BERLEC

Oskar

DOBENO

207

ŽLOGAR

Ivica

LJUBLJANA

208

JERALA

Ana

LET'S DANCE

209

JERALA

Marjeta

LET'S DANCE

210

JERALA

Borut

LET'S DANCE

211

JERALA

Filip

LET'S DANCE

212

JERALA

Jakob

LET'S DANCE

213

FRLAN

Zarja

ŠD POLJANE

214

FRLAN

Mina

ŠD POLJANE

215

FRLAN

Brina

ŠD POLJANE

216

FRLAN

Rok

ŠD POLJANE

217

FRLAN

Samo

ŠD POLJANE

218

ŽELEZNIKAR

Sara

TORTILJE

219

MEGLIČ

Nika

TORTILJE

220

PETERKA

Jernej

TORTILJE

221

HABJAN

Rok

TORTILJE

222

ČESEN

Nal

KAMNIK

223

SELJAK

Janja

HOFER TRGOVINA D.O.O.

224

GRKMAN

Nina

PODSTUDENEC

225

JELENC

Vid

KD MENGEŠ

226

KUHAR

Mateja

RAVNE PRI ŠMARTNEM

227

GAŠPERŠIČ

Gregor

TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC

228

SVETI OBLAK

Darja

VRHPOLJE PRI KAMNIKU

229

OPLOTNIK

Lucija

ČEČE

230

POBEŽIN

Janez

ŠD NAKLO

231

SITAR

Denis

ŠKD MEKINJE

232

ZAGORIČNIK

Primož

ZLAHTNA KAPLJICA

233

UDRIH

Matic

SPORTNI FENOMEN

234

BARBO

Sebastjan

LJUBLJANA

235

KLANČNIK

Gregor

SPODNJE DUPLJE

236

LUKAN

Gorazd

KD MENGEŠ

237

TERAŽ

Amadeja

KGT PAPEŽ KAMNIK

238

SLAPAR

Slavka

BREG

239

RIHTARŠIČ

Nika

ŠKOFJA LOKA

240

VARLEC

Grega

DOBENO

241

KUGLER

Julija

LJUBLJANA

242

KUGLER

Matej

LJUBLJANA

243

BIRK

Simon

ŠD JAVORŠICA

244

ŠTEMBAL

Mitja

PENZION MOJCA

245

ANŽIN

Jurij

PENZION MOJCA

246

KORENJAK GOBBO

Moeti

LJUBLJANA

247

KITANOVIĆ

Dunja

LJUBLJANA

248

KITANOVIĆ

Nudžejma

TEKAČI 1107

249

GOBBO

Živa

TEKAČI 1107

250

SEČAN

Milivoj

TEKAČI 1107

251

KITANOVIĆ

Aleksandar

TEKAČI 1107

252

ŽIBERT

Klara

LASENO

253

ŽIBERT

Renata

LASENO

254

RAJH

Tjaša

DOMŽALE

255

ŽELEZNIKAR

Blaž

DOMŽALE

256

OBREZA

Anže

AD HITROST

257

PIKEL

Jernej

BREZ KLUBA

258

PAJENK

Marjanca

DOMŽALE

259

PREŠEREN

Matjaž

PODBORŠT

260

HORVAT

Miha

SULCI KAMNIK

261

RIHTARIČ

Marjan

ŠD RIKITEAM-MARIBOR

262

KRANJEC

Zoja

KGT PAPEŽ KAMNIK

263

MARUŠA

Mazovec

TELOVADNICA JANJA

264

DACAR

Jaka

VRHPOLJE

265

DACAR

Luka

AK DOMŽALE

266

SMOLIČ

Mateja

LJUBLJANA

267

BLATNIK

Kiara

OŠ BLANCA

268

STARE

Luka

SP. BRNIK

269

BOŠKOVIĆ RIBARSKI

Marija

BREG PRI BOROVNICI

270

ŠTIFTAR

Jurij

PRIPRAVE

271

SLEMENŠEK

David

OŠ BLANCA

272

SLEMENŠEK

Urban

OŠ BLANCA

273

VALANT

Rajko

TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC

274

PETRUŠIČ

Rok

JELES

275

ŽIBERT

Darinka

ŠKD MEKINJE

276

KANCILIJA

Marjan

GABROVNICA

277

MALI

Jernej

SNOVIK

278

DOLINAR

Grega

TK RIBNICA

279

MEDVED

Marjetka

LIVEK

280

LUŽOVEC

Minka

PRIPRAVE

281

LUNAR

Mateja

HUDI GRABEN

282

VAJS

Gregor

VITEZI DOBREGA TEKA

283

GAJIĆ

Mićo

ŠKOFJA LOKA

284

BITENC

Jure

AMFIBIJA

285

DEBENEC

Bojan

TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA

286

SUŠNIK

Lara

OŠ ŠMARTNO

287

ŠTUPAR

Irena

OŠ ŠMARTNO

288

KOROŠEC

Ana

OŠ ŠMARTNO

289

DIMEC

Neža

OŠ ŠMARTNO

290

AHČIN

Maja

OŠ ŠMARTNO

291

ŠUŠTAR

Viktorija

OŠ ŠMARTNO

292

ŠTRAJHAR

Klara

OŠ ŠMARTNO

293

SLAPNIK

Hana

OŠ ŠMARTNO

294

POLJANŠEK

Jana

OŠ ŠMARTNO

295

PLANKAR

Ota

OŠ ŠMARTNO

296

PLANKAR

Ula

OŠ ŠMARTNO

297

PIRŠ

Tjaša

OŠ ŠMARTNO

298

PANČUR

Zarja

OŠ ŠMARTNO

299

LEVEC

Maja

OŠ ŠMARTNO

300

LEVEC

Erika

OŠ ŠMARTNO

301

JERIČ

Manja

OŠ ŠMARTNO

302

DIMEC

Eva

OŠ ŠMARTNO

303

BURJA

Karin

OŠ ŠMARTNO

304

BERLEC

Taja

OŠ ŠMARTNO

305

BAJDE

Lucija

OŠ ŠMARTNO

306

UČAKAR

Domen

OŠ ŠMARTNO

307

JERIČ

Luka

OŠ ŠMARTNO

308

DROLEC

Kristjan

OŠ ŠMARTNO

309

BAJDE

Samo

OŠ ŠMARTNO

310

ŠTUPAR

Gregor

OŠ ŠMARTNO

311

PIRŠ

Anže

OŠ ŠMARTNO

312

PETEK

Jošt

OŠ ŠMARTNO

313

MAJDIČ

Luka

OŠ ŠMARTNO

314

KOROŠEC

Žiga

OŠ ŠMARTNO

315

HIRŠMAN

Svit

OŠ ŠMARTNO

316

BOŠTAJ

Vid

OŠ ŠMARTNO

317

BIZJAK

Matevž

OŠ ŠMARTNO

318

ŽAVBI

Aljaž

OŠ ŠMARTNO

319

PETEK

Bine

OŠ ŠMARTNO

320

MALI

Izak

OŠ ŠMARTNO

321

MALI

Enej

OŠ ŠMARTNO

322

MALI

Maks

OŠ ŠMARTNO

323

KUHAR

David

OŠ ŠMARTNO

324

HIRŠMAN

Leon

OŠ ŠMARTNO

325

ERZAR

Žiga

OŠ ŠMARTNO

326

SKUBE

Nives

SLO MARATON & PROGLAS

327

REDŽIĆ

Medina

HOFER TRGOVINA D.O.O.

328

ŠOLAJA

Ksenija

ŽELJKA TEAM

329

PAVLOVIĆ

Ivana

ŽELJKA TEAM

330

MALI

Karmen

ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA

331

MILANOVIČ

Anuša

HOFER TRGOVINA D.O.O.

332

SVJETLIČIĆ

Jasminka

ŽELJKA TEAM

333

RODIĆ

Željka

ŽELJKA TEAM

334

NOVAK

Helena

MORAVČE

335

ŠTIFTAR

Gabrijela

HOFER TRGOVINA D.O.O.

336

SLEMENŠEK GOLIČNIK

Katja

HOFER TRGOVINA D.O.O.

337

ŠKAFAR NOVAK

Urška

HOFER TRGOVINA D.O.O.

338

TIČAR

Marta

SNOVIK

339

MEGLIČ

Jana

VADIČE

340

DROLC

Milka

SNOVIK

341

ŠVAB

Vinko

ZG. VETERNO

342

PANČUR

Franc

POTOK

343

JESENKO

Andrej

STARA LOKA

344

VRANKAR

Robert

VGVRANKAR

345

RADE

Saša

ŽELJKA TEAM

346

PETEK

Tomo

ŠD ŠMARTNO

347

PETEK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

348

JERIČ

Janez

HOFER TRGOVINA D.O.O.

349

LAPAŠ

Igor

ŽELJKA TEAM

350

MALI

Primož

ŠD ŠMARTNO

351

HRIBERNIK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

352

TOMAN

Matej

HOFER TRGOVINA D.O.O.

353

KVEDER

Borut

HOFER TRGOVINA D.O.O.

354

STRAŽAR

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

355

KLEMENC

Miro

ŠD ŠMARTNO

356

JERAS

Borut

ŠD ŠMARTNO

357

TAKAČ

Matevž

HOFER TRGOVINA D.O.O.

358

BOŽIČ

Primož

HOFER TRGOVINA D.O.O.

359

KRKOČ

Urban

ŠD NANOS PODNANOS

360

PETEK

Luka

KGT PAPEŽ KAMNIK

361

PETEK

Nejc

KGT PAPEŽ KAMNIK

362

STRAŽAR

Andraž

ŠD ŠMARTNO

363

KAPL

Goran

RADENSKA RONI TEAM

364

AVBELJ

Luka

SV. ANDREJ

365

PISKLAK

Martin

NOVI JINČIN -CZECH REPUBLIC

366

MIR

Rok

RADENSKA-RONI TEAM

367

BELAK

Hieronim

RADENSKA - RONI TEAM

368

BENEDIČIČ

Žiga

TS RADENSKA

369

KLEMEN

Damjan

ŠD ŠMARTNO

370

HOČEVAR

Milan

ŠD ŠMARTNO

371

JERIČ

Jure

KD MENGEŠ

372

MOČNIK

Martin

SLO MARATON

373

KLEMEN

Kristina

ŠD ŠMARTNO

374

PANČUR

Marija

POTOK

375

STRAŽAR

Uroš

ŠD ŠMARTNO

376

BAVČAR

Alja

KAMNIK

377

VALANT

Frenk

AVTOMEHANIKA  VALANT

378

OPETNIK

Siegfried

HSV KLAGENFURT

379

SVETIC

Pia

VRHPOLJE

380

SVETIC

Franci

VRHPOLJE

381

BERGANT

Niko

KINVITAL

382

VUKOVIC

Elmin

KAMNICA

383

BERLEC SVETIC

Brigita

VRHPOLJE

384

SVETIC

Teja

VRHPOLJE

385

MALI

Urban

BREZ KLUBA

386

MALI

Klemen

KGT PAPEŽ KAMNIK

387

KNAVS

Anton

KLJUKA

388

POKOVEC

Jurij

ŠD ZAGORICA

389

HAFNER

Boris

HITRE ŽELVE KOMENDA

390

VODNIK

Iztok

ŠD ZAGORICA

391

VODNIK

Brane

ŠD ZAGORICA

392

OSENAR

Sašo

KD MENGEŠ

393

STEINBACH

Mitja

ŠD SAO RAVNO

394

GROHAR

Urban

LJUBLJANA

395

GROHAR

Črt

LJUBLJANA

396

GROHAR

Gregor

LJUBLJANA

397

OSOLNIK

Damjan

ČEPLJE

398

DACAR

Srečo

GABROVNICA

399

ŠUBIC

Maruša

TIMING POLJANE

400

ŠUBIC

Andraž

HOTOVLJA

401

ŠUBIC

Žiga

HOTOVLJA

402

NAGODE

Mitja

KAMNIK

403

ŠERBEC

Tinka

POGUMNA

404

AMIGONI

Maja

ŠKOFJA LOKA

405

SPANRING

Klemen

AD SLOVENSKA BISTRICA

406

POLANEC

Primož

TRENERT

407

BUDNA

Ajda

OŠ BLANCA

408

BREGAR

Drago

TERME SNOVIK

409

DOLENC

Neja

KISOVEC

410

VRHUNC

Matjaž

SLOVENSKA VOJSKA

411

LESKOVEC

Tadeja

TELOVADNICA JANJA

412

LESTAN

Darko

LJUBJANA

413

PANGERŠIČ

Katarina

KAMNIK

414

JERIČ

Maja

KD MENGEŠ

415

CVETKOVIĆ

Dragan

SV  157 .LOGP

416

ŠIPELJ

Špela

PULZ ŠPORT

417

KOŽELJ

Simon

TK TRISPORT EXOTERM

418

SLAPNIČAR

Matija

LJUBLJANA

419

URBANIJA

Blaž

SERJUČE

420

VOGLAR

Jure

NAKLO

421

SPORIŠ

Blaž

ŠD HOMEC

422

SPORIŠ

Anže

ŠD HOMEC

423

SPORIŠ

Matjaž

ŠD HOMEC

424

SMODIČ

Marko

STUDENEC

425

GRIL

Andrej

HITRE ŽELVE KOMENDA

426

KEPIC

Rajko

HITRE ŽELVE KOMENDA

427

KERŽAN

Brigita

DOMŽALE

428

JEKOŠ BLAŽI

Angelca

CELJE

429

RADEJ

Alenka

BLANCA

430

GLOBOČNIK

Tim

ZAGORICA PRI ROVAH

431

GLOBOČNIK

Dušan

KD PAPEZ

432

ŽERJAV

Andreja

JURIŠNA VAS

433

CVIŠIČ

Dragica

LJ-TEKAČI

434

JAKŠIČ

Petra

PODLUBNIK

435

KRPIČ

Urša

ŠKOFJA LOKA

436

PUSTOVRH

Niko

KNAUF INSULATION

437

AVŠIČ

Izabela

REČICA OB PAKI

438

AVŠIČ

Daniel

REČICA OB PAKI

439

AVŠIČ

Tobija

REČICA OB PAKI

440

BOŽIČ

Nataša

RADOMLJE

441

BOŽIČ

Ivan

ŠD ZVD

442

VIVOD

Milan

ŠD TEAM

443

ADAMIČ

Marko

B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

444

AVBELJ

Domen

KGT PAPEŽ KAMNIK

445

URŠIČ

Miran

KAMNIK

446

GRČAR

Matej

DOMŽALE

447

GOLOB

Urban

ŠKD MEKINJE

448

THUMA

Polona

KAMNIK

449

BREZNIK

Andrej

VRHPOLJE

450

ROBIDA

Mira

ŠD SKB

451

LIČEN

Viktor

AJDOVŠČINA

452

EREIZ

Ivo

SERJUČE

453

BERTONCELJ

Uroš

ŠD KOLOKA

454

SMUK

Boštjan

ŠD TURBO M

455

KRAJNIK

Aleš

AD OLIMPIK

456

JERETINA

Katja

KD MENGEŠ

457

JERETINA

Marko

ROG AS

458

JERETINA

Primož

KOLESARJI MENGEŠ

459

MOČNIK

Metod

TEAM SLO MARATON

460

KOROŠEC

Tone

SP.BREŽNICA

461

KOSTANJEVEC

Stojan

PEDAGOŠKA FAKULTETA

462

ŠMID

Peter

SREDNJE BITNJE

463

GRUM

Petra

LJUBLJANA-POLJE

464

KOROŠEC

Rok

ŠD ŠMARTNO

465

ŽAGAR

Neža

KGT PAPEŽ KAMNIK

466

VIDMAR

Mitja

DOMŽALE

467

SIKOŠEK

Edo

KAMNIK

468

ZABRET

Polona

DOMŽALE

469

ZABRET

Danica

DOMŽALE

470

RAVNIKAR

Žan

MOSTE

471

MISJA

Vladimir

ZADRUŽNA

472

GRMŠEK

Jure

KGT PAPEŽ

473

SENEGAČNIK

Marjan

KRANJ

474

PRELOVŠEK

Aleš

KGT PAPEŽ KAMNIK

475

ŽNIDARŠIČ

Aljoša

LJUBLJANA

476

VASILJEVIĆ

Nenad

LJUBLJANA

477

SKVARČA

Neža

GODIČ

478

SKVARČA

Jaša

GODIČ

479

SULJIČ

Jasmin

VRHNIKA

480

JUTERŠEK

Nejc

CALCIT BIKE TEAM

481

FIRM

Aljaž

ASD JAMS BIKE TEAM BUJA

482

URŠIČ

Nejc

KGT PAPEŽ KAMNIK

501

BEČAN

Timotej

KGT PAPEŽ KAMNIK

502

BREGAR

Gašper

KGT PAPEŽ KAMNIK

503

PORENTA

Primož

AD OLIMPIK

504

KOLIGAR

Mojca

KGT PAPEŽ KAMNIK

505

KLANČNIK POBEŽIN

Karmen

ŠD NAKLO

506

DOLINAR MAJDIČ

Simona

TRIATLON KLUB RIBNICA

507

MALI

Nuša

AK DOMŽALE

Seznam po abecedi


Seznam po abecedi 

#

Priimek

Ime

Klub/Kraj

A

443

ADAMIČ

Marko

B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

185

AHČIN

Ažbe

LOKE

290

AHČIN

Maja

OŠ ŠMARTNO

404

AMIGONI

Maja

ŠKOFJA LOKA

245

ANŽIN

Jurij

PENZION MOJCA

179

AŠANIN

Renata

LJUBLJANA

444

AVBELJ

Domen

KGT PAPEŽ KAMNIK

364

AVBELJ

Luka

SV. ANDREJ

438

AVŠIČ

Daniel

REČICA OB PAKI

437

AVŠIČ

Izabela

REČICA OB PAKI

439

AVŠIČ

Tobija

REČICA OB PAKI

B

305

BAJDE

Lucija

OŠ ŠMARTNO

109

BAJDE

Matej

SENOŽETI

309

BAJDE

Samo

OŠ ŠMARTNO

153

BAJEC

Aljaž

KAMNIK

58

BAJEC

Herman

ŠKD MEKINJE

152

BAJEC

Žiga

KAMNIK

38

BALOH

Janja

TELOVADNICA JANJA

41

BALOH

Mihelca

TELOVADNICA JANJA

234

BARBO

Sebastjan

LJUBLJANA

376

BAVČAR

Alja

KAMNIK

501

BEČAN

Timotej

KGT PAPEŽ KAMNIK

367

BELAK

Hieronim

RADENSKA - RONI TEAM

368

BENEDIČIČ

Žiga

TS RADENSKA

381

BERGANT

Niko

KINVITAL

117

BERLEC

Alen

NK KAMNIK

205

BERLEC

Barbara

DOBENO

206

BERLEC

Oskar

DOBENO

304

BERLEC

Taja

OŠ ŠMARTNO

383

BERLEC SVETIC

Brigita

VRHPOLJE

453

BERTONCELJ

Uroš

ŠD KOLOKA

171

BILBAN

Eva

TURNOVŠE

172

BILBAN

Saša

URBANI TEKAČI

173

BILBAN

Žan

TURNOVŠE

243

BIRK

Simon

ŠD JAVORŠICA

284

BITENC

Jure

AMFIBIJA

317

BIZJAK

Matevž

OŠ ŠMARTNO

13

BLATNIK

Davor

ROŽIČNO

267

BLATNIK

Kiara

OŠ BLANCA

11

BOGATAJ

Helena

KAMNIK

176

BOHORČ

Bor

RADOMLJE

175

BOHORČ

Miha

RADOMLJE

174

BOHORČ

Saša

RADOMLJE

269

BOŠKOVIĆ RIBARSKI

Marija

BREG PRI BOROVNICI

181

BOŠTAJ

Jožica

ŠMARTNO V TUHINJU

316

BOŠTAJ

Vid

OŠ ŠMARTNO

441

BOŽIČ

Ivan

ŠD ZVD

440

BOŽIČ

Nataša

RADOMLJE

358

BOŽIČ

Primož

HOFER TRGOVINA D.O.O.

115

BRADAČ

Irena

TK TRISPORT EXOTERM

52

BRANKOVIČ

Matej

CERKLJE

408

BREGAR

Drago

TERME SNOVIK

502

BREGAR

Gašper

KGT PAPEŽ KAMNIK

100

BREZNIK

Andrej

DOB

449

BREZNIK

Andrej

VRHPOLJE

202

BRODAR

Toni

 KŠD PEČE

407

BUDNA

Ajda

OŠ BLANCA

303

BURJA

Karin

OŠ ŠMARTNO

C

123

CEHUN

Srečko

ŠD SUHADOLE

157

CERAR

Nejc

MODRI DIRKAČI RODEX

30

CEVEC

Mirko

VEGAN.SI

415

CVETKOVIĆ

Dragan

SV  157 .LOGP

433

CVIŠIČ

Dragica

LJ-TEKAČI

Č

29

ČARMAN

Matej

ŠKOFJA LOKA

90

ČELESNIK

Tamara

ŠKD MEKINJE

142

ČERNE

Andrej

DVA OGENJČKA

143

ČERNE

David

DVA OGENJČKA

222

ČESEN

Nal

KAMNIK

D

203

DACAR

Darja

TOPOLE

264

DACAR

Jaka

VRHPOLJE

265

DACAR

Luka

AK DOMŽALE

398

DACAR

Srečo

GABROVNICA

285

DEBENEC

Bojan

TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA

10

DEDIĆ

Ismet

SIJ ELEKTRODE

178

DEKLEVA

Lea

LJUBLJANA

302

DIMEC

Eva

OŠ ŠMARTNO

289

DIMEC

Neža

OŠ ŠMARTNO

133

DOBROTINŠEK

Anita

AD ŠTAJERSKA

409

DOLENC

Neja

KISOVEC

278

DOLINAR

Grega

TK RIBNICA

68

DOLINAR

Jaka

ZELENICA

506

DOLINAR MAJDIČ

Simona

TRIATLON KLUB RIBNICA

71

DOLINŠEK

David

KGT PAPEŽ KAMNIK

70

DOLINŠEK

Viktorija

KGT PAPEŽ KAMNIK

34

DRNOVŠEK

Monja

SLO MARATON & PROGLAS

340

DROLC

Milka

SNOVIK

308

DROLEC

Kristjan

OŠ ŠMARTNO

60

DŽAMASTAGIČ

Senad

JESENICE

E

452

EREIZ

Ivo

SERJUČE

325

ERZAR

Žiga

OŠ ŠMARTNO

31

ERŽEN

Igor

ŠKOFJA LOKA

F

167

FABJAN

Tanja

PODKRAJ PRI VELENJU

23

FAJFER

Boris

RADEČE

481

FIRM

Aljaž

ASD JAMS BIKE TEAM BUJA

215

FRLAN

Brina

ŠD POLJANE

214

FRLAN

Mina

ŠD POLJANE

216

FRLAN

Rok

ŠD POLJANE

217

FRLAN

Samo

ŠD POLJANE

213

FRLAN

Zarja

ŠD POLJANE

G

283

GAJIĆ

Mićo

ŠKOFJA LOKA

18

GALIN

Bojan

ŠKD MEKINJE

45

GALIN

Rok

MODRIJAN AM

227

GAŠPERŠIČ

Gregor

TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC

55

GERIČ

Nataša

TELOVADNICA JANJA

431

GLOBOČNIK

Dušan

KD PAPEZ

430

GLOBOČNIK

Tim

ZAGORICA PRI ROVAH

249

GOBBO

Živa

TEKAČI 1107

447

GOLOB

Urban

ŠKD MEKINJE

61

GORJUP

Armin

LJUBLJANA

12

GRČAR

Jože

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

446

GRČAR

Matej

DOMŽALE

425

GRIL

Andrej

HITRE ŽELVE KOMENDA

224

GRKMAN

Nina

PODSTUDENEC

46

GRM

Ksenija

KINVITAL

47

GRM

Žan

KINVITAL

472

GRMŠEK

Jure

KGT PAPEŽ

395

GROHAR

Črt

LJUBLJANA

396

GROHAR

Gregor

LJUBLJANA

394

GROHAR

Urban

LJUBLJANA

126

GROZNIK

Franci

ŠD SUHADOLE

463

GRUM

Petra

LJUBLJANA-POLJE

H

221

HABJAN

Rok

TORTILJE

389

HAFNER

Boris

HITRE ŽELVE KOMENDA

324

HIRŠMAN

Leon

OŠ ŠMARTNO

315

HIRŠMAN

Svit

OŠ ŠMARTNO

370

HOČEVAR

Milan

ŠD ŠMARTNO

260

HORVAT

Miha

SULCI KAMNIK

136

HRIBAR

Ajda

PIRŠEVO

122

HRIBAR

Darko

KAMNIK

87

HRIBAR

Marija

TELOVADNICA JANJA

138

HRIBAR

Matevž

PIRŠEVO

137

HRIBAR

Tomaž

PIRŠEVO

351

HRIBERNIK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

28

HRIBOVŠEK

Vladimir

TEK.SI

32

HUDERNIK

Aleš

CELJE

I

24

IGLIČ

Robert

RADOMLJE

J

434

JAKŠIČ

Petra

PODLUBNIK

129

JANŽEKOVIČ

Erazem

TELOVADNICA JANJA

128

JANŽEKOVIČ

Mojca

TELOVADNICA JANJA

428

JEKOŠ BLAŽI

Angelca

CELJE

225

JELENC

Vid

KD MENGEŠ

208

JERALA

Ana

LET'S DANCE

210

JERALA

Borut

LET'S DANCE

211

JERALA

Filip

LET'S DANCE

212

JERALA

Jakob

LET'S DANCE

209

JERALA

Marjeta

LET'S DANCE

356

JERAS

Borut

ŠD ŠMARTNO

456

JERETINA

Katja

KD MENGEŠ

457

JERETINA

Marko

ROG AS

458

JERETINA

Primož

KOLESARJI MENGEŠ

84

JERIČ

Ajda

TELOVADNICA JANJA

348

JERIČ

Janez

HOFER TRGOVINA D.O.O.

371

JERIČ

Jure

KD MENGEŠ

307

JERIČ

Luka

OŠ ŠMARTNO

414

JERIČ

Maja

KD MENGEŠ

301

JERIČ

Manja

OŠ ŠMARTNO

85

JERIČ

Mateja

TELOVADNICA JANJA

35

JERIČ

Robert

JUNAKI KRVAVCA

343

JESENKO

Andrej

STARA LOKA

113

JUTERŠEK

Miha

CALCIT BIKE TEAM

480

JUTERŠEK

Nejc

CALCIT BIKE TEAM

83

JUVAN

Miha

ŠD METEK

K

155

KAJZER

Janez

BIZGECI

154

KAJZER

Maja

BIZGECI

76

KALUDER

Kristjan

GORIČICA PRI MORAVČAH

77

KALUDER

Lovro

GORIČICA PRI MORAVČAH

75

KALUDER

Saša

PRIPRAVE LJMARATON

276

KANCILIJA

Marjan

GABROVNICA

88

KANIŽAR

Mark

TELOVADNICA JANJA

39

KANIŽAR

Meta

TELOVADNICA JANJA

363

KAPL

Goran

RADENSKA RONI TEAM

9

KARIČ

Damir

SLOVENIJA

426

KEPIC

Rajko

HITRE ŽELVE KOMENDA

187

KERN

Marko

HITRE ŽELVE KOMENDA

427

KERŽAN

Brigita

DOMŽALE

139

KEUC

Bernarda

POTOČE

251

KITANOVIĆ

Aleksandar

TEKAČI 1107

247

KITANOVIĆ

Dunja

LJUBLJANA

248

KITANOVIĆ

Nudžejma

TEKAČI 1107

140

KLADNIK

Ana

DRAŽEVNIK

235

KLANČNIK

Gregor

SPODNJE DUPLJE

505

KLANČNIK POBEŽIN

Karmen

ŠD NAKLO

369

KLEMEN

Damjan

ŠD ŠMARTNO

373

KLEMEN

Kristina

ŠD ŠMARTNO

183

KLEMEN

Tatjana

KAMNIK

14

KLEMEN BLATNIK

Ian

ROŽIČNO

164

KLEMENC

Karel

LJUBLJANA

355

KLEMENC

Miro

ŠD ŠMARTNO

78

KLEMENC

Tone

ŠKD MEKINJE

110

KLINAR

Tina

PRIJAVIM.SE

118

KMETIČ

Miran

KISOVEC

387

KNAVS

Anton

KLJUKA

54

KNEZ

Tadeja

DOB

504

KOLIGAR

Mojca

KGT PAPEŽ KAMNIK

246

KORENJAK GOBBO

Moeti

LJUBLJANA

288

KOROŠEC

Ana

OŠ ŠMARTNO

464

KOROŠEC

Rok

ŠD ŠMARTNO

460

KOROŠEC

Tone

SP.BREŽNICA

314

KOROŠEC

Žiga

OŠ ŠMARTNO

461

KOSTANJEVEC

Stojan

PEDAGOŠKA FAKULTETA

417

KOŽELJ

Simon

TK TRISPORT EXOTERM

455

KRAJNIK

Aleš

AD OLIMPIK

262

KRANJEC

Zoja

KGT PAPEŽ KAMNIK

101

KRAŠOVEC

Bogdana

TRZIN

125

KRAŠOVEC

Darja

TELOVADNICA JANJA

182

KREFT

Tjaša

VRH NAD KRAŠNJO

184

KREFT

Zdravko

VRH NAD KRAŠNJO

359

KRKOČ

Urban

ŠD NANOS PODNANOS

435

KRPIČ

Urša

ŠKOFJA LOKA

241

KUGLER

Julija

LJUBLJANA

242

KUGLER

Matej

LJUBLJANA

323

KUHAR

David

OŠ ŠMARTNO

226

KUHAR

Mateja

RAVNE PRI ŠMARTNEM

66

KUŠAR

Andreja

A SMO, A NISMO?

67

KUŠAR

Vinko

A SMO, A NISMO?

353

KVEDER

Borut

HOFER TRGOVINA D.O.O.

156

KVEDER

Lado

ŠKD MEKINJE

L

349

LAPAŠ

Igor

ŽELJKA TEAM

411

LESKOVEC

Tadeja

TELOVADNICA JANJA

412

LESTAN

Darko

LJUBJANA

33

LETNAR

Matjaž

ŠD DIVJI ZAJCI

300

LEVEC

Erika

OŠ ŠMARTNO

299

LEVEC

Maja

OŠ ŠMARTNO

451

LIČEN

Viktor

AJDOVŠČINA

180

LOVŠE

Vida

LJUBLJANA

59

LOŽAR KMALU KOS

Kaja

JUNIJKA 2017

236

LUKAN

Gorazd

KD MENGEŠ

281

LUNAR

Mateja

HUDI GRABEN

158

LUŠINA

Manja

ŠD DRAŽGOŠE

159

LUŠINA

Mitja

ŠD DRAŽGOŠE

280

LUŽOVEC

Minka

PRIPRAVE

M

313

MAJDIČ

Luka

OŠ ŠMARTNO

64

MALI

Anton

ŠKD SELA

63

MALI

Barbara

ZNOJILE

321

MALI

Enej

OŠ ŠMARTNO

93

MALI

Irena

ŠD ŠMARTNO

320

MALI